Yiğit İkizler Yapı Peyzaj ve İnşaat Malzemeleri İzmirİnşaat sektöründe ihtiyaç duyulan malzemelerin tedariği konusunda Yiğit İkizler Yapı Peyzaj ve İnşaat Malzemeleri olarak geniş ürün portföyümüzle kaliteli hizmet sunuyoruz. Değerli müşterilerimizin beklentilerini karşılamak için uygun fiyat politikası ve dürüst çalışma prensiplerine sahibiz.

2010 yılından beri sürekli kendini ve portföyünü geliştirerek çağdaş çözümler sunuyoruz. Teknolojik gelişmelere ayak uyduran firmamız İzmir Menderes çıkış noktamız olarak günümüzde Ülkemizin tamamına hizmet sunuyoruz.

Tüm işlerde %100 müşteri memnuniyeti parolasıyla yola çıkarak yapılan satışlar sonunda takip işlemleri de yapıyoruz. Uzman kadromuz sayesinde bütün işleri kısa zamanda ve kaliteli bir hizmet anlayışı ile yapıyoruz. Tüm süreçlerde çözüm noktası olarak sunduğumuz hizmetler şunlardır.

  • Proje ve tasarım hizmetleri
  • Hazır doğal rulo çim
  • Otomatik ve manuel sulama sistemleri
  • İnşaat malzemeleri
  • Bahçe ve süs bitkileri
  • Sert zemin uygulamaları

Günümüzde birçok iş kolu ile hizmetlerimiz ve personellerimizin sayısı günden güne artarak devam ediyor. Kurumsal kimliğin önem kazandığı bu dönemlerde yapmış olduğumuz tüm işlerde gerekli özene dikkat etmekteyiz.

Ayrıca müşterilerimizin talepleri ilk önceliğimiz olarak ihtiyaçlarını büyüyen ekibimizle ve makinelerimizle hizmet sunuyoruz. Son zamanlarda salgın döneminde ev hayatlarının daha fazla önem kazanması nedeniyle bahçelerde çim zemin kaplama işeri daha fazla rağbet görülüyor.

Bahçelerde kullanılmak üzere süs bitkileri ile hazır doğal rulo çim seçeneklerini sunarak müşterilerimizi memnun ediyoruz. Yapı malzemelerinin geniş portföyü ile sektörde her zaman öncü firma olmayı hedefliyoruz.

Yapı malzemeleri bina yapımında ne kadar önemli ise müşteri memnuniyeti de bizim için o kadar önemlidir. Sektördeki uzun yıllar ile tecrübeli olan personel kadromuz sayesinde birçok yere ürün satışını gerçekleştiriyoruz.

Yiğit İkizler Yapı Peyzaj ve İnşaat Malzemeleri olarak her zaman sürdürülebilirlik, temiz çevre, sorumluluklar ve kalite politikası bizim için önemli faktörler olmaktadır. Müşterilerimizin öncelikle güven duyması ve bizi tercih etmesi için her türlü çabayı gösteriyoruz. Kurulduğumuz günden beri sektörde yenilik ve farklılık oluşturmak için kalite, hizmet ve maliyet gibi konularda avantajları ön plana çıkarıyoruz. Bu yolda aynı zamanda istikrarlı yöntem izliyoruz.