doğal rulo çim Çeşit çeşit hazır rulo çim ürünlerimizle bahar ferahlığını bahçelerinizde hissedebilirsiniz. Üstelik uygun fiyatlı ve kaliteli ürünlerimiz her mevsim için uyumlu bir şekilde tasarlanır. Ürünlerimizi farklı şehirlerde ki müşterilerimize iletiyor ve sizlere birebir hizmet sunabiliyoruz. Ürün hizmet detaylarımız esnek bir şekilde hazırlanarak her kullanıcımıza uygun bir tasarım anlayışı ile üretim sağlamaya çalışılıyor.

Çeşitli bölgelerde üretilen ürünlerimizden biri olarak hazır rulo çim çeşitlerimiz kaliteli parçalardan bir araya getiriliyor. Düzenli ve güvenilir şekilde hazırlanan ürünlerimiz için sitemizi inceleyebilir ve bizlerle iletişime geçebilirsiniz. Ayrıca soru ve önerilerinizi de bizlerle paylaşabilirsiniz. Site üzerinde sunduğumuz kampanyaları kaçırmamak için acele ediniz.
 

Hazır Doğal Rulo Çim Fiyatları

Hazır doğal rulo çimlerimiz ile ilgili merak edilen hususlardan biri de fiyatlandırma seçenekleri oluyor. Sağladığımız ürünlerde birçok farklı seçenek yer alıyor. Farklı kullanıcı profillerine hizmet edebilecek ürünler hazırlamak adına sizler için kaliteden ödün vermeksizin hem doğal ürünler kullanıyor hem de farklı çim tasarımları ortaya koyuyoruz. Ürünlerimiz sezon sonu kampanyaları ya da indirim kuponları gibi imkânlarla çok daha uygun fiyata satışa sunulabiliyor.

Aynı zamanda fiyat detayları ürün boyut, genişliği, uzunluğu, kalınlığı gibi açılardan değişkenlik gösteriyor. Ürünlerimiz için kullandığımız maddelerde çim yapısına uygun olarak tasarlanıyor. Aynı zamanda sizlere sunduğumuz her bir hizmet içerisinde çim bakımının nasıl yapılacağı ve pek çok önemli detay hakkında sorularınızı cevaplandırıyor, ekstra hizmet edebiliyoruz.

Hazır rulo çim çeşitlerimiz farklı markaları bünyesinde barındırırken aynı zamanda metrekare cinsinden de ayrılıyor. Dilerseniz ürünlere sipariş notu yazdırabiliyorsunuz. Hazır doğal rulo çimlerimiz güvenilir bir şekilde kargoya veriliyor ve sizlere en kısa surede ulaştırılabiliyor. Çim çeşitlerimizin metrekaresi 15-30 TL gibi bir fiyat aralığında satışa sunulabiliyor.
 

Hazır Doğal Rulo Çim Hangi Ayda Yapılır?

Hazır doğal rulo çim çeşitlerimiz için uygulama aşamaları önemlidir. Bu ürünlerin doğru bir şekilde bakımının yapılması ve toprak zemine yerleştirilmesi gerekiyor. Ürünler için her mevsim farklı gübreleme yöntemi kullanılırken aynı zamanda sulamada da değişkenlik getirebiliyoruz.

Sizler için bu noktada reçete sunarak, bahçe tasarımlarınızı hazırlama aşamalarınızı kolaylaştırmak talebi içerisindeyiz. Hazır doğal rulo çimlerimizi yıl boyunca her mevsim uygulayabilirsiniz. Aynı zamanda unutulmamalıdır ki kar ve donmuş toprak olan alanlarda uygulanmamalıdır. Aşırı sıcak havalarda iyi bir sulamanın yapılması ve düzenli bakım özellikle önemlidir.

Rulo çimler sizlere ulaştırıldıktan sonra özellikle bahar ve yaz ayarında hemen açılarak uygulanmalıdır. Sonbahar ve kış ayarlında ise 12 saat içerisinde uygulamaya dikkat etmelisiniz. Sipariş öncesi iyi bir planlama yaparak bizlere detayları aktarabilirsiniz. Ayrıca eğer çimleriniz arasında boşluklar oluşursa tohum arası ekim için sonbahar ya da ilkbahar aylarını beklemenizi tavsiye ederiz. Tohumların çimlenme aşaması ise mevsime göre değişkenlik gösterebilse de 7-21 gün arası sürebilir.

Hazır Doğal Rulo Çim Fiyatları

Hazır Doğal Rulo Çim Nasıl Uygulanır?

Hazır doğal rulo çim uygulamaları noktasında sizlere sunduğumuz pek çok çeşitli ürün hizmeti vardır. Farklı ürünleri bir arada bulunduran sitemiz dahilinde rulo çim modelleri içinde bahçe kullanımlarınıza en uygun tasarım ile karşılaşabilirsiniz. Açık alanlarınızı güzelleştirmek adına sizlere kolaylıklar sunma gayreti içerisindeyiz. Hazır rulo çimlerimiz gübreleme ve sulama işlemleri gerçekleştirerek dönüşebilir. Öncelikle belirlenen alanda derin bir kazım yapılmalı ve yabancı otlar bu alanlardan uzaklaştırılmalıdır. Bu şekilde çimlerin sağlıklı olarak büyümesi sağlanabilir. Temizlenen toprak tabanı düzleştirilir. Ardından rulo çimleri bahçenin uzun kısmından yerleştirilmeye başlanmalıdır. Çimin toprak kısımlarında boşluk kalmayacak şekilde yan yana serilmesi gerekir. Ayrıca çimlerin tuğla desenini andıracak bir şekilde dizilmesi önemlidir.

Rulo çimleri doğru bir şekilde yerleştirdiğinizden emin olamadığınızda bizlerle iletişime geçerek detaylı bilgi edinebilirsiniz. Dileyen müşterilerimize ekstra hizmet olanağı sunarak rulo çimlerin nasıl yerleştirilebileceği ile ilgili destek olabiliyoruz. Sizlere en iyi hizmeti verebilmek adına hazır doğal çim satımı fırsat olanakları hazırlıyoruz.

İzmir Hazır Doğal Rulo Çim

İzmir şehri dahilinde yer alan sitemiz ile birlikte hazır doğal rulo çim hizmetlerini pek çok şehirde satışa sunabiliyoruz. Ayrıca güvenilir iş hizmeti ve kaliteli odaklı çalışma prensiplerimiz ile birlikte müşterilerimize en iyi hizmeti verme çabası içerisindeyiz. Sizler için hazırladığımız ürün seçenekleri hakkında daha fazla bilgi edinebilmek adına sitemizi ziyaret edebilirsiniz. Ayrıca bahçe ve süs bitkileri ile ilgili merak ettiğiniz tüm soruların yanıtlarını BURADAN öğrenebilirsiniz.

Hazır Çim

Bahçeniz için en uygun çimi bulmanızı sağlayarak harika görünmesini destekliyoruz. Bahçeleriniz adına hem sağlıklı hem de uygun fiyatlı ürünlerden olan hazır çimler yabani otlardan arındırılmış olarak ekonomik bir şekilde sizlere sunuyoruz. Hazır rulo çim üretilebilmesi adına tohum faktörü önemli bir yer tutuyor. Ayrıca toprağında kaliteli olması gerekiyor. Bu noktada sizlere yetiştirme teknikleri sunak kaliteli çimler ile bahçelerinizi buluşturuyoruz. Çim üretim aşamasında farklı standartlar kullanıyoruz. İklim koşullarını da dikkate alarak çevresel düzenlemeleri gerçekleştiriyoruz.

Hazır rulo çimlerimiz birçok avantaja sahiptir. Bu açıdan;
  • Bahçe toprağınızda rahatlıkla kök salabilmesi
  • Dayanıklı ve sıkı bir dokuya sahip olması
  • Uzun süreli uygulanabilir olması
  • Hem gölge için hem de basılmaya dayanıklı olması
  • Bakımının oldukça kolay olması
  • Soğuk ve sıcak ortamlar uyum sağlaması
  • Koyu yeşil rengini koruması
  • Bahçeye uyum sağlaması
  • Hava kirleticilere karşı önemli bir engel olması
  • Bol oksijen kaynağı sağlaması


Gibi kolaylıklara sahiptir. Sizlere sunduğumuz çimler kalite standartları kapsamında yetiştirilerek üretime hazırlanır. Aynı zamanda düzenli denetim aşamalarından geçirilerek süreç boyu herhangi bir sorunla karşılaşılmasının önüne geçilmiş olunabilir.


İzmir Hazır Doğal Rulo Çim

Hazır Rulo Çim Bakımı

Hazır rulo çim hizmetini gerçekleştirirken dikkat edilmesini önerdiğimiz hususlar vardır. Bu noktada bahçe zemininizdeki yabancı otların sökülmesi ve çimlerin o şekilde yerleştirilmesine önem veriyoruz. Aynı zamanda toprağın havalandırılması ve çapalama işlemlerini de barındıran hizmetler sunuyoruz. Bahçe bakımı için havalandırma işlemli tamamlandıktan sonra alanın toprağın düzenlenerek rulo çim ürünlerimizi yerleştirebiliriz.

Rulo çim hizmetlerini sağlarken aşama aşama belirli noktaları dikkate alıyoruz. Öncelikle rulo çim yapılacak alana belirli bir derinlikte kazıyoruz. Ardından sulama işlemlerini gerçekleştirebiliriz.

Doğal düzeltme ve silindirleme işlemleri ile birlikte hizmeti tamamlıyoruz. Drenaj çalışmaları için sitemiz bağlamında hazır rulo çimleri yerleştirilecek her bir alana ekstra hizmet sunumlarında bulunabiliyoruz. Aynı zamanda müşterilerimizin bu konu hakkındaki görüşlerini inceleyerek gerekli yardımları gerçekleştirebiliyoruz.

Hazır rulo çim uygulamasının bakım aşamalarında sulama, gübreleme, biçme ve havalandırma ile birlikte kumlama da önemli bir yere sahiptir. Bu açıdan hazırladığımız rulo çimlerin nasıl bir toprak üstüne yerleştirildiği ve bahçenin konumu, genişliği önem taşır. Bir başka husus ise çim bakımının detaylarıdır. Çim bakımında günlük sulama hizmetlerinin sabah erken saatlerde yapılması gerekir.

Aynı zamanda her bölge için eşit seviyede su verilmesine dikkat edilir. Bahçenin biçimi bozulmamalı ve hava şartları önemsenmelidir. Uygun ortamda büyüyebilen hazır çimlerimiz belirli ölçülerde satışa sunulur. Bu ürünler için akşam vakitlerinde ya da yağmur öncesinde gübreleme işlemleri yapılabilir.

Ayrıca mevsimsel gübrelerden de faydalanabilirsiniz. Bakım hizmetlerini sizlere sağlayarak uzun süre boyunca doru bir şekilde bakımın gerçekleştirilmesini hedefliyoruz. Aynı zamanda sorularınızı uygulamatik olarak çözmeye çalışıyoruz. Sulama çalışmalarında ise 15-20 gün ara boyunca sulamanın yapılması gerekiyor. Hazır rulo çim uygulamasını yaparak çimlerin kök salma sürecini desteklemiş oluyoruz. Sulamayı homojen şekilde yapıyoruz.

Çim biçme aşamasında ise düzenli olarak biçim çalışmaları gerçekleştirilir. Düzenli biçilen çimlerin görüntüsü de düzgün olmalıdır. Bütçeye uygun bir çim biçme makinesi kullanılabilir. Çimlerin üçte biri kadarı biçilmelidir. Ayrıca makine bıçaklarının keskinliği ve temizliğine dikkat edilmelidir. Hazır rulo çimlerimiz pek çok farklı alanlarda kullanılabilir. Bu noktada halı sahalar, rezidanslar, yeşil alanlar, futbol sahaları, tatil köyleri, golf sahaları gibi yerler örnek verilebilir. Hizmet sunduğumuz bir diğer alanlar ise spor sahaları, kamusal alanlar, süs havuzları, refüjler ve villa bahçeleri gibi yerlerdir.

Bahçeniz için en uygun çimi bulmanızı sağlayarak harika görünmesini destekliyoruz. Bahçeleriniz adına hem sağlıklı hem de uygun fiyatlı ürünlerden olan hazır çimler yabani otlardan arındırılmış olarak ekonomik bir şekilde sizlere sunuyoruz.

 

paylaş
4,5 Puan
2 kişi puan verdi

Çeşme deki yazlığımıza serme çim ve peyzaj düzenlemesi yaptırdık. genel olarak memnun kaldık.

Cem Bilir

İzmir 'de bulunan villamızın bahçesine 50 m2 doğal rulo çim uygulaması yaptırdık. İşin en başından en sonuna kadar ilgileri alakaları için çok teşekkür ederim.

Tuğrul Aktan

Yorum Yapın

Ad Soyad *
Firma Adı
Yorumunuz *